Karda Telefonunu Kaybeden Oğluna İşkence Yapan Hasta Anne Tutuklandı

Karda Telefonunu Kaybeden Oğluna İşkence Yapan Hasta Anne Tutuklandı

12 Ocak 2018 13:46

Dünya

Sayfa Görüntüleme : 369

Yorum Sayısı : 0
 

Doğu Çin'de dokuz yaşındaki bir çocuk, cep telefonunu kaybettiği için annesi tarafından dövüldükten sonra ölü bulundu.

5 Ocak akşamı saat 18 ile 23 saatleri arasında 5 saat boyunca aralıksız bir şekilde şiddet maruz kaldı. Cani annenin çocuğu bir sandalyeye bağladığı ve bir odun parçası ile dövdüğü ifade edildi. 9 yaşındaki çocuğun suratından ve kafasında aldığı yaralar sonucu öldüğü anlaşıldı.Annesinin telefonu ile dışarı çıkan çocuk, telefonu karda kaybetmişti. Komşular iki gün sonra karlar eridiğinde telefonun bulunduğunu söyledi.
 
Vücudunda ciddi yaralar olan çocuk olay yerinde hayatını kaybetti. Çocuğun annesi Chen isimli kadın, 5 saat boyunca dövdüğü oğluna su ve yemek vermedi. Saat 23 civarında bağladığı sandalyeden çözerek yatağına yatırdığı çocuğun sabah yerde ölü bir şekilde uzanıyor olduğunu görünce ambulansı çağırdı. Sağlık görevlilerinin aktardığına göre çocuğun elleri ve yüzü şişmiş, aynı zamanda da çürük izleriyle dolu bir halde morarmıştı.
Anne tutuklanarak cezaevine kondu. Kadın kocasının evde yaşamadığını ve kendilerine para göndermediği için zor durumda olduklarını söyledi.


Anahtar Kelimeler : Doğu , Çin'de , dokuz , yaşındaki , bir , çocuk , , cep , telefonunu , kaybettiği , için , annesi , tarafından , dövüldükten , sonra , ölü , bulundu. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Dünya haberleri