Cesediyle Nikah Kıydı! (VİDEO HABER)

Cesediyle Nikah Kıydı! (VİDEO HABER)

27 Kasım 2018 14:35

Dünya

Sayfa Görüntüleme : 479

Yorum Sayısı : 0
 

Hintli bir adam, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden kız arkadaşı için düzenlediği Hint geleneklerine uygun bir düğün töreninde ölen kız arkadaşı ile nikah kıydı.

 
Cenaze töreninde çekilen videoda, oldukça üzüntülü olduğu görülen adamın, cenazeye katılanların önünde Hint geleneklerine uygun düğün ritüelleri sergilediği görülmekte.
 
 
Öte yandan videoda, hayatını kaybeden genç kadının annesinin, Hint geleneklerine uygun şekilde bir gelin gibi giydirilen kızının üzerine evliliği sembolize eden kırmızı toz serpildiği ve başına erkek arkadaşı tarafından kırmızı bir nokta koyulduğu sırada ağladığı görülüyor.
 
 
Genç çiftin yaklaşık 4 yıldır birlikte olduğu ve trajik kaza yaşanmadan önce evlenmeyi planladıkları belirtildi.
 
 
Cenazeye katılan biri tarafından çekilen video sosyal medyada geniş bir kitle tarafından paylaşılırken, sosyal medya kullanıcılarından bazılarının, Hintli adamın düzenlediği evlilik törenini takdirle karşılamasına ilişkin yorumlar dikkat çekti.
 
Chetan Anand isimli bir adam videoya ilişkin yaptığı yorumda, "Bu filmlerde görebileceğiniz tarzda bir şey değil, bu gerçek aşk" dedi.
 
Madhu isimli kadın bir kullanıcı ise, "Hayatımda, beni böyle sevebilecek bir adam istiyorum" yorumunda bulundu.


Anahtar Kelimeler : Hintli , bir , adam , , geçirdiği , trafik , kazasında , hayatını , kaybeden , kız , arkadaşı , için , düzenlediği , Hint , geleneklerine , uygun , bir , düğün , töreninde , ölen , kız , arkadaşı , ile , nikah , kıydı. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Dünya haberleri