Başbakan' dan Yürüyüşe Önemli Açıklama

Başbakan' dan Yürüyüşe Önemli Açıklama

16 Haziran 2017 14:54

Güncel

Sayfa Görüntüleme : 359

Yorum Sayısı : 0
 

Başbakan Binali Yıldırım, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı "adalet yürüyüşü" için açıklamalarda bulundu.

Başbakan Yıldırım' "Sokakta adalet aranmaz, eziyet ediyor kendisine. Adalet mülkün temelidir. Adalet sokakta aranmaz, sayın  Kılıçdaroğlu'nun milletvekiline sahip çıkmasını normal karşılayabiliriz ama unutmasın ki TBMM'de bu dokunulmazlıklar kaldırılırken  Enis Berberoğlu da dahil, kalkması yönünde olumlu oy kullanan  CHP'dir.
 
 
Çözüm aranacaksa yeri Meclis'tir. Meclis'te her türlü mesele konuşulur. Sokağa davet etmek, en hafif tabiriyle sorumsuzluktur.
 
 Ümit ederim ki bu meseleyte burada son verirler. Meclis'te bütün partiler, ortak bir anlayışla çözümü için gayret gösteririz.
 
Sokakta hak arandığı görülmüş değil. Hiç kimse görülmekte olan davaları etkileyecek mahiyette bir tutum içine giremez. Beyanatta bulunamaz. Kaldı ki  Kılıçdaroğlu sıradan bir insan değil. Ana muhalefet partisinin genel başkanı. Bu yol yol değildir.  Vazgeçmesini tavsiye ediyorum.


Anahtar Kelimeler : Başbakan , , Binali , Yıldırım , , , CHP , lideri , , Kemal , Kılıçdaroğlu'nun , başlattığı , "adalet , yürüyüşü" , için , açıklamalarda , bulundu. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Güncel haberleri