Cumhurbaşkanı Giresun'da AK Parti İl Danışma Toplantısı'nda Konuştu

Cumhurbaşkanı  Giresun'da  AK Parti İl Danışma Toplantısı'nda Konuştu

09 Ağustos 2017 18:45

Güncel

Sayfa Görüntüleme : 374

Yorum Sayısı : 0
 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Giresun'da AK Parti İl Danışma Toplantısı'nda konuştu.

Erdoğan, "Yapmamız gereken, kapı kapı dolaşacağız. Gurur, kibir bize yakışmaz. Gurur, kibir, Allah'a aittir. Biz mütevazı olacağız" diye konuştu.
 
Partililere samimi itiraflarda bulunan Erdoğan, "Son zamanlarda gerileme yaşandıysa maalesef yaptığımız yanlışlardan. Kendi çıkarını partisinin ve ülkesinin önünde tutan hiç kimse  AK Parti'de yöneticiliğe talip olamaz." dedi.
 
20 yıl önce birisi size gelip denizin üzerine böyle bir havalimanı yapılacak dese inanır mıydınız? Biz yaptık, sizlerin de hizmetine sunduk. Biz,  CHP zihniyeti gibilerin akıllarının alamayacağı işleri ülkemizde gerçekleştirdik.
.  AK Parti teşkilatlarımız, 16 yıllık parti, 15 yıllık iktidar dönemimizde durmaksızın, dinlenmeksizin kesintisiz bir mücadele içerisinde olduk. Bu süreçte elbette yolda kalan, yolunu şaşıran arkadaşlarımız da oldu.  
16 Nisan halk oylaması ile önemli bir başarıyı yakaladık. Artık yüzde 49.9 bile alsanız başarılı sayılamayacaksınız.
 
Birlikte yaşadığımız bu seçimlerden gereken dersleri çıkarmazsak 2019'da işimiz gerçekten çok zor demektir.  AK Parti demek  Türkiye demektir.
15 yıldır girdiğimiz her seçimi kazandık, kesintisiz şekilde iktidarda kaldık. Teşkilatlarımız içinde ciddi bir metal yorgunluğuna maalesef ben de şahit oluyorum. Milletimizin de tespitidir. 
Merkez ilçe bir ayağa kalksın bakayım.  Bulancak'ı göreyim.  Bulancak merkez ilçeden daha fazla. Teşekkür ediyorum.  Çamoluk'u göreyim. Az az, çok az. Giresun ana kademeyi ayakta göreyim. Tüm ana kademe. Kadın kolları, gençlik kolları bir göreyim. Önüme koydukları kağıtta maalesef  Görele gibi bir ilçeyi unutmuşlar ama ben unutmamalıydım. Bana göre bu  Görele az. Kardeşlerim, bizler Cumhurbaşkanlığı seçiminde burada yüzde 66 oy aldık. Fakat, 1 Kasım 2016'da bu oy yüzde 63'e düştü. Referandumda yüzde 61'e düştü. Ben diyorum ki,  Giresun'a bu oranların hiçbiri yakışmaz.  Ben aynı zamanda İl Başkanımız Hasan Ali Tütüncü kardeşime de rabbimden şifalar diliyorum.Makamı güçlü kılmaktır aslolan. Makamdan güç almak değil. Makamda güç alarak yoluna yürümeyi düşünüyorsan, geldiğin gibi bu millet seni göndermesini bilir.


Anahtar Kelimeler : Cumhurbaşkanı , , Recep , Tayyip , Erdoğan , , , Giresun'da , , AK , Parti , İl , Danışma , Toplantısı'nda , konuştu. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Güncel haberleri