İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İETT Genel Müdürünü Görevden Aldı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İETT Genel Müdürünü Görevden Aldı!

24 Kasım 2017 14:34

Güncel

Sayfa Görüntüleme : 271

Yorum Sayısı : 0
 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal,İETT Genel Müdürü Arif Emecen'i görevden aldıklarını açıkladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı  Mevlüt Uysal,  İETT Genel Müdürü Arif Emecen'i başta metrobüs olmak üzere  İETT'ye gelen şikayetler üzerine görevden aldıklarını belirterek, "Arkadaşımızın bugüne kadar muhakkak ki güzel hizmetleri oldu ama eksik kaldığını düşündüğümüz için değiştirdik. İnşallah o şikayetleri daha aza indirecek yeni bir arkadaşımızı görevlendireceğiz" dedi.  
 
Mevlüt  Uysal, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Merkezi (İSMEK) öğretmenlerine Yenikapı  Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde yemek verdi.
 
Yerine gelen kişinin belli olup olmadığıyla ilgili bir soruya ise  Uysal, henüz bir isim üzerinde karar vermediklerini değerlendirmelerin ardından karar vereceklerini söyledi.
 
'' Önümüzdeki süreçte çalışma arkadaşlarımızla yola devam edip etmeyeceğimize  bakacağız.  İETT Genel Müdürümüzü de anlaşmazlıklardan daha ziyade gelen şikayetlerden dolayı böyle bir tasarruflarda bulundu."
 


Anahtar Kelimeler : İstanbul , Büyükşehir , Belediye , Başkanı , Mevlüt , Uysal , İETT , Genel , Müdürü , Arif , Emecen'i , görevden , aldıklarını , açıkladı. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Güncel haberleri