İş Adamı Ali Özdemir'in Katili Her Şeyi Anlattı

İş Adamı Ali Özdemir'in Katili Her Şeyi Anlattı

18 Ocak 2018 14:32

Güncel

Sayfa Görüntüleme : 869

Yorum Sayısı : 0
 

İş adamı Ali Özdemir'in katili Mustafa Ö.'nün ifadesi ortaya çıktı.

Emniyette avukatıyla ifade veren Mustafa Ö.'nün, "Ali'yi çok seviyordum, kardeşim gibiydi. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Ona 'Neden bunu yaptın, değer miydi' dedim. Beni tersledi, boğuşmaya başladık. Kendi silahını aldım, boğuşurken yanlışlıkla silah ateş aldı. Çok üzgünüm" dediği öğrenildi.
 
Mustafa Ö.Karısının telefonunda "Kocamı tost almaya gönderdim, eve gel" mesajını gören katil kapıya saklanıp Ali Özdemir'in gelmesini beklemiş.Bu mesajın ardından, tost almak için dışarı çıktım, ardından saklandım. Ali gelip eve girdi. Ben de daha sonra eve aniden geldim, ikisini sarmaş dolaş gördüm. Aniden ayrıldılar, ikisi de bir şey demedi. Ben de sinirlendim, dışarı çıktım" dedi.
 
Ardından olay sabahı kahvaltıdan sonra Ali ile konuşmak istedim.  Ben Ali'ye 'Niye bana bunu yaptın değer miydi be kardeşim, yuvamı yıktın' dedim. Çünkü artık Tuğba ile olamazdım. O da bana sert cevaplar verdi, tartışmaya başladık, O'nun odasındaydık. Çekmecesinde tabancası olduğunu daha önceden biliyordum. Bana ağır hakaretler edip, vurmaya başladı. Boğuştuğumuz anda O'nu korkutmak için çekmecedeki tabancayı aldım, amacım korkutmaktı."
 
 Eşimden de boşanacaktım ama bunu sormak benim hakkımdı. Kavganın buraya varacağını düşünmedim, değmezdi, çok üzgünüm."
 
 
 


Anahtar Kelimeler : İş , adamı , Ali , Özdemir'in , katili , Mustafa , Ö.'nün , ifadesi , ortaya , çıktı. , ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Güncel haberleri