Cumhurbaşkanı Erdoğan Afrin İçin Konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Afrin İçin Konuştu

20 Ocak 2018 12:24

Güncel

Sayfa Görüntüleme : 544

Yorum Sayısı : 0
 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Kütahya İl Kongresinde konuşuyor.

 "Siz kimi kandırıyorsunuz, bu örgütün adı PKK'dır. Her biri başka telden çalışıyor. Artık onların ne dedikleri bizi hiç ilgilendirmiyor" diyerek çıkıştı. Erdoğan, "Afrin operasyonu sahada fiilen başlamıştır. Bunu Münbiç operasyonu takip edecek" dedi.
 
Amerika'nın da Avrupa Birliği'nin de terör örgütleri listesinde olan PKK var ya, Suriye'de iş tuttukları örgüt işte onun ta kendisidir. Böyle olduğunu kendileri de çok iyi bildikleri halde bizi ve tüm dünyayı kandırmak için adeta kırk takla atıyorlar.
 
Ey Feto, ne kadar kaçacaksın? Bu Amerika sana ne kadar bakacak? Bir yere kadar bakacak bakacak, ondan sonra da kirli mendil olarak kapıya atacak. 'Ben seninle mi uğraşacağım ya' diyecek. O günler yakın. Bunları göreceğiz.
 
Afrin operasyonu sahada fiilen başlamıştır. Bunu Münbiç takip edecek. Madem Münbiç'te bize verilen sözler şu ana kadar yerine getirilmedi, bunun gereğini yapmamıza kimsenin söyleyecek sözü olamaz.
 
 Bizim, Suriye'nin toprak bütünlüğüyle, bağımsız ve müreffeh geleceğiyle, Suriye halkının demokratik talepleriyle ilgili en küçük menfi bir düşüncemiz yoktur. Tam tersine kendi milli güvenliğimizle beraber ülkemizdeki 3,5 milyon sığınmacı başta olmak üzere evlerinden ve vatanlarından olmuş, Suriye nüfusunun yarısından fazlasını teşkil eden 13 milyona yakın kardeşimizin güvenliği, huzuru, geleceği için de bu adımları atıyoruz.
 


Anahtar Kelimeler : Cumhurbaşkanı , Recep , Tayyip , Erdoğan , , AK , Parti , Kütahya , İl , Kongresinde , konuşuyor. , ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Güncel haberleri