Bedelli Askerlik Yapacakların Eğitim Yerleri ve Tarihleri Açıklanıyor

Bedelli Askerlik Yapacakların Eğitim Yerleri ve Tarihleri Açıklanıyor

07 Kasım 2018 17:12

Güncel

Sayfa Görüntüleme : 546

Yorum Sayısı : 0
 

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Bedelli askerlik için eğitim tarihleri ve eğitim yerleri en geç Aralık ayının başında tamamen açıklanacak" dedi.

Bedelli askerlikte 633 bin 844 vatandaş müracaatlarını tamamladı. Geçen Pazar başvuru işlemleri sona erdi. Gözler bedelli askerlikte 4. celp dönemine çevrildi. Yüz binlerce kişi konu hakkında bilgi almaya çalışırken Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan açıklama geldi. Bakan Akar, "Bedelli askerlik için eğitim tarihleri ve eğitim yerleri en geç Aralık ayının başında tamamen açıklanacak" dedi.
 
Bakan Akar, "Bedelli askerlikte 633 bin 844 vatandaşımız müracaatlarını tamamladı, paralarını yatırdı ve eğitim konusunda planlamaya dahil edildi. Bedelli askerlik eğitim tarihleri ve eğitim yerleri en geç Aralık ayının başında tamamen açıklanacak." dedi.
 
 


Anahtar Kelimeler : Milli , Savunma , Bakanı , Hulusi , Akar , , "Bedelli , askerlik , için , eğitim , tarihleri , ve , eğitim , yerleri , en , geç , Aralık , ayının , başında , tamamen , açıklanacak" , dedi. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Güncel haberleri