Fenerbahçe Kulübünün Yeni Başkanı!..

Fenerbahçe Kulübünün Yeni Başkanı!..

30 Ağustos 2013 17:09

Spor

Sayfa Görüntüleme : 1446

Yorum Sayısı : 0
 

Eski Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticisi Saran: "Fenerbahçe için başkanlığa adaylığım söz konusu. Ciddi bir teveccüh var. İnşallah kısmet olursa aday olacağım"

Eski Fenerbahçe Spor Kulübü Yöneticisi Sadettin Saran, "Fenerbahçe için başkanlığa adaylığım söz konusu. Ciddi bir teveccüh var. İnşallah kısmet olursa aday olacağım" dedi.

"Çanakkale Boğazı'nı Yüzerek Geçme Yarışması"na katılan Saran, yarışma sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulunun, olağanüstü seçimli genel kurula gitme kararı aldığını hatırlattı.

Başkan adaylığı konusunda büyük bir destek aldığını belirten Saran, şöyle konuştu: "Bugün biraz fazla yüzdüm ama bitirdim. Çanakkale Boğazı'nda yüzmek gerçekten çok güzel. Zaten önemli olan burada hep birlikte olabilmek. Organizasyon da çok güzel. Fenerbahçe için başkanlığa adaylığım söz konusu. Ciddi bir teveccüh var. İnşallah kısmet olursa aday olacağım. Zaten bugün de Fenerbahçe için fazla yüzdüm. Kafam daldı gitti. Fenerbahçe'yi düşüne düşüne gittik." 


Anahtar Kelimeler : Eski , Fenerbahçe , Spor , Kulübü , yöneticisi , Saran: , "Fenerbahçe , için , başkanlığa , adaylığım , söz , konusu. , Ciddi , bir , teveccüh , var. , İnşallah , kısmet , olursa , aday , olacağım" ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Spor haberleri

 

 YAZARLAR
 
 
  • En Çok Okunanlar
  • En Çok Yorumlananlar