Cem Yılmaz'ın İsmini Duyan TÜYAP Kitap Fuarına Koştu

Cem Yılmaz'ın İsmini Duyan TÜYAP Kitap Fuarına Koştu

11 Kasım 2017 14:26

Kültür Sanat

Sayfa Görüntüleme : 581

Yorum Sayısı : 0
 

Cem Yılmaz'ın imza gününü duyan İstanbullular, TÜYAP Kitap Fuarı'na akın etti.

Cem Yılmaz'ın imza gününü duyan İstanbullular, TÜYAP Kitap Fuarı'na akın etti. Metrobüsle gelenlerin oluşturduğu yoğunluk ve üst geçitlerdeki izdiham kameralara yansıdı.
 
Bu yoğunluğun kitap fuarı için olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İzdihamın TÜYAP kitap fuarındaki imza gününde okuyucularla buluşan Komedyen  Cem Yılmaz'dan kaynaklandığı ortaya çıktı.Fuara gelenler, uzun kuyruklardan sonra fuar salonlarına girebildi. Fuar alanında da yoğunluk göze çarptı.
 
Ünlü oyuncu  Cem Yılmaz, ağabeyi  Can Yılmaz ile oyuncu  Zafer Algöz TÜYAP 36'ncı  İstanbul Kitap Fuarı'nda, kitapseverlerle bir araya geldi.
 
Yan yana oturmalarına karşın, en çok ilgi kendisine gösterilince ağabeyine dönen  Cem Yılmaz, "Ağabeyime sadece akrabalar imzalatıyor" dedi.  Can Yılmaz ise, "Biz bu okuyuculara geçen hafta imza vermiştik zaten" diye yanıt verdi. Bunun üzerine kitap imzalatmaya gelen bir grup öğrenci,  Can Yılmaz için yaptıkları hediyeleri takdim etti.
 
 
 
 
 
 


Anahtar Kelimeler : Cem , Yılmaz'ın , imza , gününü , duyan , İstanbullular , , TÜYAP , Kitap , Fuarı'na , akın , etti. , ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Kültür Sanat haberleri