Abisinin Kızıyla Aşk Yaşayan Murat Başoğlu Ben Namuslu Bir İnsanım Dedi

Abisinin Kızıyla Aşk Yaşayan Murat Başoğlu Ben Namuslu Bir İnsanım Dedi

01 Kasım 2018 14:28

Magazin

Sayfa Görüntüleme : 402

Yorum Sayısı : 0
 

Bodrum ilçesinde, eski eşini tehdit ettiği ve yanındaki arkadaşını da darbettiği iddiasıyla dün gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan sunucu Murat Başoğlu, Bodrum Adliyesine geldi.

Adliye çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başoğlu, basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ve eşini tehdit etmediğini öne sürdü. Eşinin evine sadece evrak almaya gittiğini ifade eden Başoğlu, "Elemanda bazı vekaletler vardı, ben onu almaya gittim. Bundan 20 dakika önce de zaten oğlumu eve bırakmıştım. Ama eşim, eski bir polisi kendine koruma tutmuş. Kapının üzerinde anahtar vardı, içeriye girdim. 'Ne yapıyorsunuz?' dedim, sadece bu. Adamın biri üzerime atladı, beni darp etti." dedi.

Hakkında sosyal medyada sahte hesap açıldığını ifade eden Başoğlu sözlerini şöyle sürdürdü "Kin ve nefret oluşturup insanları üstüme salmak istiyorlar. Bu işin ilk başında FETÖ ile ilgilide bazı şeyler söylendi. Ben bunlara hep güldüm böyle şeyler olmaz diye düşündüm. Çünkü ben namuslu bir adamım, namussuz bir adam değilim. Ben hiçbir kulun hakkını gasp etmedim. O yüzden hakkımda "gebersin" diyen herkesten davacı olacağım.
 
Benim artık kameralarla işim bitti. Son kez konuşuyorum, bir daha da konuşmak istemiyorum. Ben ölüm tehditleri alıyorum, bu emekli polislerinde görevden atılma, fetöcü falan olduklarını düşünüyorum. Onlarla ilgili sonuna kadar hukuksal mücadelemi vereceğim. Benim olan haklarıma, mallarıma el konmaya çalışılıyor. Ben bununla ilgili mücadelemi ediyorum.


Anahtar Kelimeler : Bodrum , ilçesinde , , eski , eşini , tehdit , ettiği , ve , yanındaki , arkadaşını , da , darbettiği , iddiasıyla , dün , gözaltına , alındıktan , sonra , serbest , bırakılan , sunucu , Murat , Başoğlu , , Bodrum , Adliyesine , geldi. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Magazin haberleri