Sıla'dan açıklama geldi! Sıla 'susmayacağım' dedi ve ekledi

Sıla'dan açıklama geldi! Sıla 'susmayacağım' dedi ve ekledi

02 Kasım 2018 14:07

Magazin

Sayfa Görüntüleme : 293

Yorum Sayısı : 0
 

Sıla; Bazıları hiç sevilmeyi öğrenememiş olabilir ama bence aşkın bununla hiç bir ilgisi yok.

Avukatıyla İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na gelen Sıla, Ahmet Kural’ a karşı üç ay uzaklaştırma kararı aldırdı. Sıla gündeme bomba gibi düşen bu haberin ardından sosyal medyada ise şu açıklamayı yaptı:
 
"Merhaba, bazen cümleye başlamak çok zor olabiliyor.Avukatıyla İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na gelen Sıla, Ahmet Kural’a karşı üç ay uzaklaştırma kararı aldırdı. Sıla gündeme bomba gibi düşen bu haberin ardından sosyal medyada ise şu açıklamayı yaptı:
 
"Merhaba, bazen cümleye başlamak çok zor olabiliyor.
 
Galiba en doğrusu konuya direkt girmek. Hayatımdaki insanın fiziki şiddetine maruz kaldım. Bu, fiziki hasarı bir yana insanın kadın tarafını darmadağın eden bir olaymış. Hayatta geldiğiniz yer, başarılarınız ya da oluşturduğunuz bir anda önemsiz kaldığı yıkıcı bir deneyimmiş. Bu ülkede bugüne kadar ne kadar şiddet mağduru kadın varsa, gözlerinin gözlerinize değdiği bir anmış. Artık ne yazık ki biliyorum, çok kolay değil sokağa çıkıp “Ben şiddete uğradım” diye bağırmak. Ama şunu da biliyorum ki ben de susarsam önce kendime, sonra da bu ülkenin kadınlarına, şiddete karşı insanlarına haksızlık etmiş olacağım.


Anahtar Kelimeler : Sıla; , Bazıları , hiç , sevilmeyi , öğrenememiş , olabilir , ama , bence , aşkın , bununla , hiç , bir , ilgisi , yok. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Magazin haberleri