Ahmet Kural'dan Tornistan: Tüm Kadınlardan Özür Dilerim!

Ahmet Kural'dan Tornistan: Tüm Kadınlardan Özür Dilerim!

02 Kasım 2018 15:48

Magazin

Sayfa Görüntüleme : 198

Yorum Sayısı : 0
 

İşte Ahmet Kural'ın açıklaması: Ne olursa olsun, böyle bir olayın bir tarafı olduğum için, başta Sıla olmak üzere tüm kadınlardan özür diliyorum. O gece, benimle paylaştığı şeyleri itidalli bir şekilde karşılayabilmeliydim. Herkesin ayıbı kendine diye düşünmeliydim.

Örnek gösterilen bir aşkın parçası iken, bu aşkın aktörleri, bu şekilde gündeme geldik. Bu ilişkiye ve Sıla'ya karşı saygımdan, bizi sevenlerin bu ilişkiye verdiği değere hürmetimden, olayın detaylarını resmi makamlar dışında paylaşmayacağım.

Kadına şiddet konusundaki toplumda oluşan hassasiyeti, saygı ile karşılıyorum. Bu olaydan ben de birçok ders çıkardım. Hayatımın bundan sonrasında da çıkardığım bu derslerin gereğini yerine getirmek için çalışacağım. Bu yüzden ilk etapta bu gereklere odaklanacağım.


Anahtar Kelimeler : İşte , Ahmet , Kural'ın , açıklaması: , Ne , olursa , olsun , , böyle , bir , olayın , bir , tarafı , olduğum , için , , başta , Sıla , olmak , üzere , tüm , kadınlardan , özür , diliyorum. , O , gece , , benimle , paylaştığı , şeyleri , itidalli , bir , şekilde , karşılayabilmeliydim. , Herkesin , ayıbı , kendine , diye , düşünmeliydim. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Magazin haberleri