Mehmet Ali Erbil' Uyutuluyor! İşte Son Video Görüntüleri...

Mehmet Ali Erbil' Uyutuluyor! İşte Son Video Görüntüleri...

06 Kasım 2018 12:20

Magazin

Sayfa Görüntüleme : 666

Yorum Sayısı : 0
 

Yoğun bakım süreci uzadı bu kötü olduğu anlamına gelmiyor. Ancak bu kadar ağır travmanın oluşturduğu hasarların onarılması zaman alıyor ve biraz daha sürecek gibi duruyor.

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında son bilgileri doktor kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil sosyal medyadan verdi. Doktor Erbil yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı: "Hepinize çok teşekkür ederim. Dua ediyorsunuz durumu soruyorsunuz. Anlık değişim olmadığı için her gün yazmıyorum."
 
Evinde düşerek yaralanan ve kaldırıldığı hastanede yaklaşık 20 gündür yoğun bakımda tedavisi devam eden ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında doktor kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil'den yeni açıklama geldi. Doktor Erbil, "Yoğun bakım süreci uzadı bu kötü olduğu anlamına gelmiyor. Ancak bu kadar ağır travmanın oluşturduğu hasarların onarılması zaman alıyor ve biraz daha sürecek gibi duruyor" ifadelerini kullandı.


Anahtar Kelimeler : Yoğun , bakım , süreci , uzadı , bu , kötü , olduğu , anlamına , gelmiyor. , Ancak , bu , kadar , ağır , travmanın , oluşturduğu , hasarların , onarılması , zaman , alıyor , ve , biraz , daha , sürecek , gibi , duruyor. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Magazin haberleri