Bircan İpek: Ahmet Kural Madde Bağımlısı

Bircan İpek: Ahmet Kural Madde Bağımlısı

06 Kasım 2018 12:49

Magazin

Sayfa Görüntüleme : 378

Yorum Sayısı : 0
 

'Söylemezsem Olmaz' programının sunucusu Bircan Bali, şarkıcı Sıla'yı dövdüğü iddia edilen Ahmet Kural'ın yasaklı madde kullandığını ve Murat Cemcir'in oyuncuyu terapiye götürdüğünü söyledi.

Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Bircan Bali, sevgilisi Sıla Gençoğlu'nu darp eden Ahmet Kural'ın yasaklı madde kullandığı ve Murat Cemcir'ın ünlü oyuncuyu terapi için bir psikologa götürdüğünü iddia etti.
 
 
 
Ünlü şarkıcı Sıla'nın, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Ahmet Kural'dan darp, cebir ve psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olması Türkiye'nin gündemine bomba otururken, bugün Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programında ünlü oyuncuyla ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Bircan Bali, Ahmet Kural'ın yasaklı madde kullandığı için tedavi gördüğünü iddia etti.


Anahtar Kelimeler : 'Söylemezsem , Olmaz' , programının , sunucusu , Bircan , Bali , , şarkıcı , Sıla'yı , dövdüğü , iddia , edilen , Ahmet , Kural'ın , yasaklı , madde , kullandığını , ve , Murat , Cemcir'in , oyuncuyu , terapiye , götürdüğünü , söyledi. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Magazin haberleri