Meğer Sıla Ziynet'in Kolunu Kırmış!

Meğer Sıla Ziynet'in Kolunu Kırmış!

09 Kasım 2018 13:25

Magazin

Sayfa Görüntüleme : 367

Yorum Sayısı : 0
 

Ahmet Kural tarafından dövüldüğünü söyleyerek şikayetçi olan Sıla Gençoğlu'nun, Nişantaşı'nda bir otelde şarkıcı Ziynet Sali'ye şiddet uyguladığı iddia edildi.

 
Sevgilisi tarafından darp edilen Sıla Gençoğlu'nun, Ahmet Kural ile ayrı oldukları dönemde şarkıcı Ziynet Sali'ye şiddet uyguladığı iddia edildi.
 
 
 
Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' adlı programda Sıla Gençoğlu'nun, şarkıcı Ziynet Sali'yi darp ettiği iddia edildi. Programın Whatsapp ihbar hattına gelen iddiaya göre Gençoğlu, Nişantaşı'nda bir otelde Ziynet Sali'nin kolunu kırdı. Sali'nin kırık koluyla golf oynadığı bir görüntüsünün yayınlanması da bu iddiayı destekledi.
 
Ziynet Sali, Ahmet Kural'ın, şarkıcı Sıla'ya şiddet uygulamasına sebep olarak gösterilmişti.
 
Çıkan haberlerin ardından Ziynet Sali, Muhabirlerin "Sıla Hanım'a mesaj attınız mı?" sorusuna Sali'den "Saçmalayın" cevabını vermişti.


Anahtar Kelimeler : Ahmet , Kural , tarafından , dövüldüğünü , söyleyerek , şikayetçi , olan , Sıla , Gençoğlu'nun , , Nişantaşı'nda , bir , otelde , şarkıcı , Ziynet , Sali'ye , şiddet , uyguladığı , iddia , edildi. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Magazin haberleri