Sinem Umaş:Acun Defne Samyeli'nin Kızıyla Şeyma da Çağatay Ulusoyla!..

Sinem Umaş:Acun Defne Samyeli'nin Kızıyla Şeyma da Çağatay Ulusoyla!..

26 Kasım 2018 10:42

Magazin

Sayfa Görüntüleme : 704

Yorum Sayısı : 0
 

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın boşanma haberlerinin ardından şoke eden bir detay daha ortaya çıktı. Şeyma Subaşı, Çağatay Ulusoy'un dövmesindeki cümlenin aynısı yazması büyük tartışma yarattı.

Büyük bir aşkla geçtiğimiz yıl Eylül ayında dünya evine giren Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın, bir süredir evliliklerinde sıkıntı yaşadıkları ve sorunların üstesinden gelemedikleri için boşanma kararı aldığı iddia edildi.

 
Magazin kulislerinde dolaşan bir bomba iddiada ise Şeyma Subaşı'nın oyuncu Çağatay Ulusoy'la birlliktelik yaşadığıydı. Sosyal medyanın en çok konuştuğu iddiayı ortaya atan ilk isim ise ünlü gelin adayı Sinem Umaş oldu.
 
Adını 'Gelinim Olur Musun?' programıyla duyuran eski gelin adayı Sinem Umaş, Twitter'da Subaşı'nın oyuncu Çağatay Ulusoy ile birlikte olduğunu öne sürdü.
 
Öte yandan Subaşı'nın 3 Kasım'da Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına düştüğü notun Ulusoy'un dövmesinde yazan cümleyle aynı olması sosyal medyada tartışma yarattı.
 
 

 


Anahtar Kelimeler : Acun , Ilıcalı , ve , Şeyma , Subaşı'nın , boşanma , haberlerinin , ardından , şoke , eden , bir , detay , daha , ortaya , çıktı. , Şeyma , Subaşı , , Çağatay , Ulusoy'un , dövmesindeki , cümlenin , aynısı , yazması , büyük , tartışma , yarattı. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Magazin haberleri