Acun Ilıcalı Şeyma Subaşına Aylık NE Kadar Nafaka Ödeyecek?

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşına Aylık NE Kadar  Nafaka Ödeyecek?

26 Kasım 2018 13:27

Magazin

Sayfa Görüntüleme : 711

Yorum Sayısı : 0
 

Bugün ani bir kararla 1 yıl önce evlendiği Şeyma Subaşı'dan boşanan Acun ılıcalı'nın aylık 125 bin lira nafaka ödeyeceği ortaya çıktı

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı 1 yıllık evliliklerini noktalama kararı aldı. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Silivri Adliyesi'ne giderek 9 dakikada boşandı. Ayrılığın ardından konuşan Ilıcalı, "Boşandığımız için üzgünüz, hakkımızdaki İddialar asılsız" dedi. Peki, Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'ya ne kadar nafaka ödeyecek?
 
Magazin gündemine damga vuran yılın boşanmada detaylar ortaya çıkmaya başladı. Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'na aylık 125 nin TL nafaka ödeyecek.
 
İddialara göre Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'ya aylık 125 bin TL nafaka ödeyecek. Çocukları Melisa'nın masraflarını da karşılayacak olan Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'nın Yıllık 4 seyahat masrafını da üstlendi.
 
Ayrıca İkili Bebek'te açtıkları Healtyhish kafenin de ortaklığına devam edecek.
 

 


Anahtar Kelimeler : Bugün , ani , bir , kararla , 1 , yıl , önce , evlendiği , Şeyma , Subaşı'dan , boşanan , Acun , ılıcalı'nın , aylık , 125 , bin , lira , nafaka , ödeyeceği , ortaya , çıktı ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Magazin haberleri