"Hem Acun Abi, Hem de Şeyma Arkadaşımdır.

Hem Acun Abi, Hem de Şeyma Arkadaşımdır.

27 Kasım 2018 15:24

Magazin

Sayfa Görüntüleme : 676

Yorum Sayısı : 0
 

"Hem Acun abi, hem de Şeyma arkadaşımdır. Birkaç gündür devam eden çirkin iftiraların son bulmasını dilerim" dedi.

Çağatay Ulusoy, sosyal medya hesabı üzerinden iddialara ateş püskürdü.

 
Büyük bir aşkla geçtiğimiz Eylül ayında evlenen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, dün 9 yıllık birlikteliklerine noktayı koydu. Ünlü çiftin boşanma haberi gündeme bomba gibi düşerken herkes ayrılığın sebebini merak eder oldu.
 
Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın boşanma haberlerinin çıkmasının ardından, evliliğin ihanet nedeniyle bittiği dedikoduları ortada dolaşmaya başladı. "Gelinim Olur musun?" programı ile tanınan Sinem Umaş, Twitter'da Şeyma Subaşı ile Çağatay Ulusoy'un aşk yaşadığını iddia etmişti.
 
Haberlerin ardından ilk açıklama Şeyma Subaşı'dan gelmişti. Subaşı, "Çağatay Ulusoy'la olan arkadaşlığım yakın çevrem tarafından gayet iyi bilinir. Bu arkadaşlığın başka tarafa çekilme çabası son derece çirkindir" diyerek çıkan iddiaları yalanladı.
 
Sessizliğini koruyan Çağatay Ulusoy, sosyal medya üzerinden iddiaları yalanlayan açıklama yaptı. Ulusoy, "Hem Acun abi, hem de Şeyma arkadaşımdır. Birkaç gündür devam eden çirkin iftiraların son bulmasını dilerim" dedi.
 

 

 


Anahtar Kelimeler : "Hem , Acun , abi , , hem , de , Şeyma , arkadaşımdır. , Birkaç , gündür , devam , eden , çirkin , iftiraların , son , bulmasını , dilerim" , dedi. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Magazin haberleri