Songül Karlı Şimdi Ne Yapacak?

Songül Karlı Şimdi Ne Yapacak?

26 Ağustos 2013 19:11

Medya

Sayfa Görüntüleme : 73178

Yorum Sayısı : 6
 

Esra Erol'un Fox TV'ye transferi aynı kanalda benzer program sunan Songül Karlı'nın uykularını kaçırıyor.

Songül Karlı, artık evlilik programı yapmayacak. Esra Erol'un aynı kanala geçiş yapmasıyla sanatçı, farklı bir yapımla izleyici karşısına çıkacak.

Esra Erol'un Fox kanalına transferi izdivaç programı sunan Songül Karlı'yı rahatsız etti. Rekor denilebilecek 500 bin TL maaşla kanala geçiş yapan başarılı sunucunun durumu aynı kanalda "Su Gibi" programını yapan Songül Karlı'yı kara kara düşündürüyor. Yeni yayın döneminde Songül Karlı'nın kanalda kalıp kalmayacağı belirsizliğini korurken, geçen hafta kanal yöneticileri devreye girdi. 

Üç sezondur Uğur Arslan'la "Su Gibi"yi başarılı bir şekilde yürüten Songül Karlı için yönetim, sözleşmelerini uzatmaya karar verdi. Yöneticiler sanatçı için farklı bir format arayışına girdi. 

Evlilik dışında bambaşka bir projeyle sevenlerinin karşısına çıkacak olan sanatçı, bu durumda derin bir nefes aldı. Sunucu, "Su Gibi" programından aylık 85 bin TL kazanıyordu.


Anahtar Kelimeler : Esra , Erol'un , Fox , TV'ye , transferi , aynı , kanalda , benzer , program , sunan , Songül , Karlı'nın , uykularını , kaçırıyor. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 6  
Misafir - 01 Mart 2014 12:03
Çakma Seda Sayan iyi oldu gittiğin
Misafir - 11 Aralık 2013 04:12
Songül karlının asilliği yok üzrende ne dersiniz hatırlı kişiler
Misafir - 26 Kasım 2013 12:11
Esra Erolun 500.000,-TL maaşla Songül Karlının yerine alımasının esbab-ı mucizesi aşağıdakilerden hangisidir. Songül Karlıdan üstün bir özelliği varsa izleyiciniz olarak bende bilmek isterim. a - Esra Erolun çok üstün kalitesi mi ? b - Araya giren hatırlı kişiler mi ? c - Esre Erolun kanalda üst düzedyde bir hayranı olması mı ? d - Gizli baskılar mı ?
Misafir - 11 Kasım 2013 05:11
songül hanımla uğur bey çok güzel sunuyorlardı onları özledik.istiyoruz.
Misafir - 26 Eylül 2013 01:09
Songül karlı, başka tarz bir programla da olsa, aynı kanalda devam ederse bütün prestijini kaybeder. Bence kendi programına, Uğur Aslanla birlikte, başka BİR kanalda devam etmeleri, çok daha isabetli olur. Ayrıca hiç bir özelliği olmayan, Esraya 500 milyar veriliyorsa, barbi bebek gibi kadın olan Songül Karlı ve partnerinin hakları en az 750 milyardır.

Tüm Yorumlar

Diğer Medya haberleri


 

 YAZARLAR
 
 
  • En Çok Okunanlar
  • En Çok Yorumlananlar