Ağrı Kesici Diye Aldığı Kremler

Ağrı Kesici Diye Aldığı Kremler

24 Temmuz 2017 14:29

Sağlık

Sayfa Görüntüleme : 688

Yorum Sayısı : 0
 

"Ağrı da kesiyor, zevk alarak sürersin" diye alay ettiğini belirterek, satıcılardan şikayetçi oldu.

İstanbul'da yaşayan Zeynep İ.'nin, omuzu ağrıyan annesi için uydudan yayın yapan kanalların birinde ağrı kesici krem görüp, sipariş vermesi başına iş açtı. Soluğu savcılıkta alan Zeynep İ. şirket yöneticilerini şikayet etti.
 
 
Zeynep İ.  İstanbul'da savcılığa verdiği şikayet dilekçesinde şunları anlattı; "3 kutu sipariş verdim. 1 kutu fiyatı 40 TL iken 3 kutu alan ise 100 TL şeklinde promosyon yapıyorlardı. Memnun olmazsam ürünü 1 hafta içinde iade edebileceğimi ve ücreti geri alabileceğimi söylediler. Kargodan gelen kutuyu açtığımda içinde 3 kutu bir damla vardı. Konuştuğumuzda damla yoktu. Şüphelendim. Prospektüs de yoktu. Tanıdığım eczaneye sordum. Kremlerin bayan azdırıcı, damlanın da cinsel istek artırıcı olduğunu öğrenince şoke oldum."
 
 
Zeynep İ., ağrı kesici krem için numarayı tekrar aradığında kendisiyle dalga geçildiğini söyleyerek, "Sipariş verdiğim numarayı arayarak kremi yanlış göndermiş olabileceklerini ağrı kesici krem istediğimi söyledim. Bana, 'kremi sür fark etmez o da ağrı kesiyor. Alışınca zevk alarak sürersin' gibi saçma sapan konuşma yaparak telefonu kapattılar. Hem dalga geçerek hakaret ettiler hem de dolandırdılar. Para cüzi miktar önemli değil ama benimle dalga geçerek konuşmaları zoruma gitti. Şirketin yönetici ve konuştuğum kişinin cezalandırılmasını istiyorum" dedi.
 
(Kaynak: Vatan)


Anahtar Kelimeler : "Ağrı , da , kesiyor , , zevk , alarak , sürersin" , diye , alay , ettiğini , belirterek , , satıcılardan , şikayetçi , oldu. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Sağlık haberleri