Prof. Canan Karatay'dan Şok Açıklama' Zeytinyağı İçin'

Prof. Canan Karatay'dan Şok  Açıklama' Zeytinyağı İçin'

25 Ekim 2017 14:46

Sağlık

Sayfa Görüntüleme : 301

Yorum Sayısı : 0
 

Prof. Dr. Canan Karatay, zeytinyağının alzheimeri ve kalp krizini önlediğini belirtti.

Prof. Dr. Canan Karatay, zeytinyağının alzheimeri ve kalp krizini önlediğini belirterek, "Zeytinyağı kanı sulandırıyor. Kanı sulandırmak için aspirin yerine zeytinyağı için" dedi.
 
Tarihi  Karacaoğlan Çınaraltı Parkı'nda yapılan sempozyumun açılışına Prof. Dr. Canan  Karatay, zeytinin altından daha kıymetli olduğunu her zaman söylediğini kaydederek, "Altın savaşları insanları öldürmek içindir. Zeytin altındır. Hayatımızı kurtaran zeytinyağıdır. Laboratuvarlarda yapılan bir araştırmada, doğal zeytinyağının kanseri önlediği gösterildi. Riviera değil, riviera tehlikelidir.
 
Zeytinyağının birçok hastalığa iyi geldiğini vurgulayan Prof. Dr.  Karatay,  Kanı sulandırmak için Aspirin ile bir sürü lüzumsuz ilaç veriliyor. Zeytinyağı kanı sulandırıyor, ayrıca şekeri düşürüyor. O kadar güçlü antioksidan var ki; bütün hücreler topluyor, beynimizi açıyor.Yaşımız ilerledikçe daha da fazla içebilirsiniz. Yağlanmanın sebebi şekerdir, işlenmiş fabrikasyon gıdalardır. Bozulmuş trans yağlardır.


Anahtar Kelimeler : Prof. , Dr. , Canan , Karatay , , zeytinyağının , alzheimeri , ve , kalp , krizini , önlediğini , belirtti. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Sağlık haberleri