İyi Parti Amblemli Yüzüklerinden Beklediği İlgiyi Bulamadı!

İyi Parti Amblemli Yüzüklerinden Beklediği İlgiyi Bulamadı!

11 Kasım 2017 14:06

Siyaset

Sayfa Görüntüleme : 514

Yorum Sayısı : 0
 

Kayı boyunun simgesinin İyi Partinin amblemi olarak kullanılması, gümüşçülerin işlerini zora soktu.

' Diriliş Ertuğrul' dizisiyle çeşitli takı eşyalarında kendini gösteren Kayı boyunun simgesinin, İyi Partinin amblemi olarak kullanılması, gümüşçülerin işlerini olumsuz etkiledi. 'IYI' ambleminin işlendiği takılar eskisi kadar alıcı bulmamaya başladı.
Son zamanlarda iadeler almaya başladıklarını da ifade eden Ahmet Demirbozan, " Diriliş Ertuğrul dizisi başladıktan sonra IYI yüzükleri yoğun bir şekilde satılmaya başlandı. İyi Partisi'nin açılmasıyla birlikte de satışlar yavaş yavaş gerilemeye başladı. İlk etapta günlük 2 ile 5 arası satışımız oluyordu.
Müşterilerimiz bu amblemin İyi Partisine yakışmadığını söylüyor. Hatta şu ana kadar 3-4 müşterimizden iade aldık. Yerine başka şeyler aldılar, Osmanlı sancak yüzüğü, ayyıldızlı yüzüklerle değiştirenler oldu" diye konuştu.
 
Bir diğer esnaf Osman Hamipek de, İyi Parti'nin açılışının, aynı amblemli takı satışlarını olumsuz etkilediğini dile getirdi.Osman Hamipek, "Diriliş dizisinden önce özellikle yeni nesil bu amblemin pek de farkında değildi. Ama diziyle birlikte haberdar oldular ve moda haline geldi.
 Şu anda satışlarda çok aşırı bir değişiklik yok. Özellikle İyi Parti'nin simgesini isteyen müşterimiz de olmadı. ''  ifadelerini kullandı.
 


Anahtar Kelimeler : Kayı , boyunun , simgesinin , İyi , Partinin , amblemi , olarak , kullanılması , , gümüşçülerin , işlerini , zora , soktu. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Siyaset haberleri