Kadir Topbaş Yeni Partisinden İstanbul İçin...

Kadir Topbaş Yeni Partisinden İstanbul İçin...

10 Kasım 2018 14:08

Siyaset

Sayfa Görüntüleme : 334

Yorum Sayısı : 0
 

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim, yerel seçimle ilgili yaptığı açıklamada eski AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı düşünebileceklerini söyledi.

Sevim, "Topbaş, Saadet Partisi'ne açık kapı bıraksa gider misiniz?" sorusunu şöyle yanıtladı:
 
"Bu düşünülür tabi. Düşünülmeyecek bir şey değil. Bizim bildiğimiz kadarıyla Topbaş'ın böyle kamuoyuna yansıyan yüz kızartıcı bir şeyi olmadı. Kapalı kapılar ardında olmuştur olmamıştır, biz bilemeyiz. Aldı götürdü, şöyle yaptı böyle yaptı denilecek bir şeyi yok."
 
" CHP'NİN İSTANBUL ADAYI BELİRLEYİCİ OLACAK"
 
"Bunu iştişare etmek ve konuşmak lazım. Arkadaşlar bunları konuşuyor. Zaman zaman gündeme geliyor. Örneğin arkadaşlar Ali Müfit Gürtuna'ya gitsek mi diye soruyor. Bunlar dediğim gibi zaman zaman gündeme geliyor. Bu noktada gidelim görüşelim diye bir şey oluşmadı. Seçimlere daha çok zaman var. Köprünün altından çok sular geçecek. CHP'nin adayı İstanbul'da belirleyici olacak. CHP'nin muhafazakar seçmenlere de yeşil ışık yakan bir adayla seçimlere girmesi işi daha çekişmeli hale getirecektir."
 
Saadet Partisi'nden Yerel Seçim Açıklaması: İstanbul İçin Kadir Topbaş'ı Düşünebiliriz 21 dakika önce
Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim, yerel seçimle ilgili yaptığı açıklamada eski AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı düşünebileceklerini söyledi.
 
Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Sevim, 'metal yorgunluğu' gerekçesiyle istifası istenen eski AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı düşünebileceklerini söyledi.
 
Artı Gerçek'ten Rıfat Doğan'ın sorularını yanıtlayan Abdullah Sevim, yerel seçimlere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
 
"Şu anda cumhuriyet tarihinin en baskıcı yönetimiyle karşı karşıyayız" diyen Sevim, sözlerine "Nefes alıp verirken korkuyorlar. Bu arkadaşlar da yıllarca belediye başkanlığı yaptı. Bu arkadaşların şu anda AK Parti dışında başka partilerden aday olma cesaretini gösterebilmeleri çok zor" diye devam etti.


Anahtar Kelimeler : Saadet , Partisi , İstanbul , İl , Başkanı , Abdullah , Sevim , , yerel , seçimle , ilgili , yaptığı , açıklamada , eski , AK , Parti , İstanbul , Büyükşehir , Belediye , Başkanı , Kadir , Topbaş'ı , düşünebileceklerini , söyledi. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Siyaset haberleri