Kılıçdaroğlu Karamollaoğlu Görüşmesi Bitti

Kılıçdaroğlu Karamollaoğlu Görüşmesi Bitti

26 Kasım 2018 13:41

Siyaset

Sayfa Görüntüleme : 889

Yorum Sayısı : 0
 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Karamollaoğlu'nu ziyaret etti. Karamollaoğlu yaptığı açıklamada, ittifaka kapıyı kapatarak "Kendi adaylarımızla seçime gireceğiz." dedi.

 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu arasındaki görüşme yaklaşık 1 saat sürdü. Kılıçdaroğlu ve Karamollaoğlu kısa bir açıklama yaptı.
 
Bu ziyaretinden dolayı Kılıçdaroğlu ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Bir seçime gidiyoruz. Atmosferi enine boyuna değerlendirmek önemli bir hadise. Bu seçimlere giderken bir gerginlik olmasın. Her siyasei parti farklı görüşlere sahiptir, bu farklılık bizim için zenginlik olmalı. Biz genel bir ittifakın söz konusu olmadığını, biz her seçim bölgesinde seçime girme gayretinde olacağız. Anadolu'da çeşitli yerlerde yeri geldiğinde dirsek teması olacağını ifade etmiştik."
 
Kılıçdaroğlu, 24 Haziran seçimlerinde ittifak yaptıkları İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i de ziyaret etmişti.
 
Temel Karamollaoğlu, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada ittifak için "İttifak olmaz ama bir dirsek teması olabilir." ifadelerini kullanmıştı.


Anahtar Kelimeler : CHP , lideri , Kemal , Kılıçdaroğlu , , Saadet , Partisi , Karamollaoğlu'nu , ziyaret , etti. , Karamollaoğlu , yaptığı , açıklamada , , ittifaka , kapıyı , kapatarak , "Kendi , adaylarımızla , seçime , gireceğiz." , dedi. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Siyaset haberleri