Ak Parti İzmir ve Ankara Adayları Belirlendi

Ak Parti İzmir ve Ankara Adayları Belirlendi

26 Kasım 2018 20:53

Siyaset

Sayfa Görüntüleme : 272

Yorum Sayısı : 0
 

Edinilen kulis bilgisine göre, AK Parti'de yarın açıklanması beklenen Ankara adayının Mehmet Özhaseki, İzmir adayının ise Nihat Zeybekçi olacağı öğrenildi.

AK Parti'den yapılan açıklamaya göre yarınki grup toplantısında Ankara ve İzmir'in de aralarında bulunduğu 20 ilin belediye başkan adayı açıklanacak. Açıklamanın ardından gelen kulis bilgilerine göre ise Ankara adayı Mehmet Özhaseki, İzmir adayı ise Nihat Zeybekçi olacak.
 
AK Parti, yarınki Meclis Grup Toplantısı'nda aralarında Ankara ve İzmir'in de olduğu 20 ilin Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulacağını açıkladı. Siyasette tüm gözler AK Parti'nin yarın gerçekleşecek grup toplantısı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklayacağı adaylara kilitlenmiş durumda. SuperHaber'de yer alan habere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ankara için Mehmet Özhaseki, İzmir için ise Nihat Zeybekçi'nin adı açıklanacak.
 
 


Anahtar Kelimeler : Edinilen , kulis , bilgisine , göre , , AK , Parti'de , yarın , açıklanması , beklenen , Ankara , adayının , Mehmet , Özhaseki , , İzmir , adayının , ise , Nihat , Zeybekçi , olacağı , öğrenildi. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Siyaset haberleri