Rafet Başkan, Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti

Rafet Başkan, Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti

07 Aralık 2018 08:24

Siyaset

Sayfa Görüntüleme : 298

Yorum Sayısı : 0
 

İki dönem Manyas Belediye Başkanlığını yapan Rafet Barka, Beylikdüzü Belediye Başkanını nezaket ziyaretinde bulundu. İki başkan sıcak sohbet ederek bilgi alışverişinde bulundular.

Manyas Belediyesi eski Ak Parti Belediye Başkanı Rafet Barka ve Başakşehir Bahçekent Akparti Komisyon Başkanlık görevini yürüten oğlu Tarık Barka ile Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etti.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Her türlü toplantı, tiyatro, düğün etkinliklerinde kullanılabilecek tesisin hizmete girmesiyle Manyaslılar, yepyeni bir sosyal yaşam alanına kavuşacak. Beylikdüzü Belediyesi olarak kardeş belediyemiz olan Manyas’ın kent kimliğine de çok önemli katkı sağlayacak olan kültür merkezi ve sosyal tesisin yapımına katkı sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile sıcak sohbette bulunan Akparti eski Manyas Belediye Başkanı Rafet Barka ilçeleri ile alakalı problemleri çözme hususunda bilgi alışverişinde bulundu.

Beylikdüzü Belediyesine, maddi ve manevi katkılarından dolayı Manyas halkı adına teşekkür eden Manyas eski Belediye Başkanı Rafet Barka  "Manyas halkının düğün, toplantı, çeşitli tören ve aktiviteleri gerçekleştirmeye yönelik olarak Kültür Merkezi ve Çok Amaçlı Tesis ihtiyacı vardı. Bittiğinde Manyas halkının çeşitli aktivitelirinin daha rahat ve güzel bir ortamda yapılabileceğini söyledi.


Anahtar Kelimeler : İki , dönem , Manyas , Belediye , Başkanlığını , yapan , Rafet , Barka , , Beylikdüzü , Belediye , Başkanını , nezaket , ziyaretinde , bulundu. , İki , başkan , sıcak , sohbet , ederek , bilgi , alışverişinde , bulundular. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Siyaset haberleri