Arda Turan Milli Takından Sonra Galatasaray' a Geliyor!

Arda Turan Milli Takından Sonra Galatasaray' a  Geliyor!

10 Ağustos 2017 11:34

Spor

Sayfa Görüntüleme : 438

Yorum Sayısı : 0
 

Galatasaray'a dönme hazırlığı yapan Barcelona'nın yıldız oyuncusu Arda Turan, geliyor.

Başkan Dursun Özbek'in "Arda'nın  Galatasaray'da futbolu bırakması en büyük arzumuz. Bunun için çalışmalarımız var" sözleri sarı-kırmızılı yöneticileri heyecanlandırdı. 
 Bruma'nın  Leipzig'e satılmasına ve Feghouli'nin West Ham'dan transferine aracılık eden menajer  Ahmet Bulut'a yetki verildi ve  Barcelona kulübünü ikna etmesi istendi.
Barcelona'dan brüt 8 milyon Euro alan yıldız futbolcu  Galatasaray'la hiç para konuşmazken, sadece Sportif Direktör  Cenk Ergün'e, "66 numarayı kimseye vermeyin" ricasında bulunduğu öğrenildi.
Sinan  Gümüş'ü satmaya hazırlanan  G.Saray 11'in boşa çıkacağını söylese de Arda A Takım'a ilk girdiğinde giydiği 66 numaralı formayı istedi.
Başkan Dursun Özbek ile Arda'nın menajeri  Ahmet Bulut dün başkanın sahibi olduğu otelde buluştu.Galatasaray Başkanı Dursun Özbek dün sahibi olduğu  Taksim Point Otel'de menajer  Ahmet Bulut ile detayları konuşmak için buluştu.
 


Anahtar Kelimeler : Galatasaray'a , dönme , hazırlığı , yapan , Barcelona'nın , yıldız , oyuncusu , Arda , Turan , , geliyor. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Spor haberleri