Galatasaray Üyesi Aydemir Akbaş Verdi Veriştirdi!

Galatasaray Üyesi Aydemir Akbaş Verdi Veriştirdi!

22 Kasım 2018 11:30

Spor

Sayfa Görüntüleme : 535

Yorum Sayısı : 0
 

Aydemir Akbaş, Sarı-Kırmızılıların gündemine dair çok konuşulacak açıklamalarda bulundu

 
"Galatasaray'ın son dönemde elde ettiği 4 şampiyonluğa da inanmadım. Galatasaray'ın son 4 şampiyonluğu tamamiyle tesadüf ve şans. Galatasaray geçen sezon şampiyonluk yaşadı fakat oynanan futbol rezaletti. Oynanan maçlarda şut yok! Ben buna takım demiyorum. Bunlar turşu! Bıyığı terlememiş çocukla yenil ama Belhanda'yla yenilme"
 
Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak ve defans hattından bahseden Akbaş, "Bizde bir şey var. Her genç oyuncu ilk çıktığında piyasaya 'aslan, kaplan...' Galatasaray'ın defans hattı korku filmi! Ben, Maicon tarzı oyuncuları 10 yıl önce seyrettim. Serdar Aziz her an sakatlanabilir, ambulans kenarda onu bekliyor" ifadelerini kullandı.
 
"Ne varsa eskide var. Bugünkü kepazelik. Türkiye'de şu anda beğendiğim futbolcu yok. Dünya futbolunda geçen sezon Hazard'ı çok beğendim. Messi ve Ronaldo'yu kıyaslayamazsınız. İkisi de ayrı bir tarz. Messi virtüoz. Ronaldo'da büyük bir konsantrasyon var. Ronaldo çok çalışkan"
 
"Bir gün rahmetli Metin Oktay'la Beyoğlu'nda yürüyoruz. Bana "Kral! Gel seninle karşıya geçelim" dedi. 'Hayrola' dedim, 'geç geç' dedi. Karşı kaldırıma geçtik "ne oldu?" diye sordum. "Baba Gündüz geliyor" cevabını verdi. Saygıya bak. İmparator, antrenörü Baba Gündüz ile karşılaşmamak için kaldırım değiştiriyor. Önceden futbolcu yönetici ile karşılaşmamak için yolunu değiştiriyordu. Şimdi, yönetici futbolcu ile karşılaşmamak için yolunu değiştiriyor. Şu yöneticilere bak Allah aşkına ya"


Anahtar Kelimeler : Aydemir , Akbaş , , Sarı-Kırmızılıların , gündemine , dair , çok , konuşulacak , açıklamalarda , bulundu ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Spor haberleri