Whatsap Kullananlar Bu Haber Size

Whatsap Kullananlar Bu Haber Size

12 Ocak 2017 15:47

Teknoloji

Sayfa Görüntüleme : 1113

Yorum Sayısı : 0
 

Uzun zamandır beklenen iki özellik bugün resmen telefonlara geldi. Artık arkadaşınıza fotoğraf gönderirken bakın neler yapabileceksiniz?

2 Artık GIF gönderebilirsiniz!Artık GIF gönderebilirsiniz!Önceleri iPhone'lara sunulan GIF arama ve gönderme özelliği artık Android telefonlara da geldi. Artık bu cihazlarda da hareketli görüntüleri kolayca arayıp arkadaşınıza gönderebiliyorsunuz! Android için yayınlanan WhatsApp 2.17.6 beta güncellemesiyle, emoji butonunu kullanarak GIF kütüphanesinden, bir GIF seçerek paylaşabileceksiniz..        .3 Tek seferde 30 fotoğraf göndermek de artık mümkün!Tek seferde 30 fotoğraf göndermek de artık mümkün!Normalde 10'dan fazla fotoğrafı karşı tarafa gönderebilmek mümkün değilken, Whatsapp yeni sürümle bu sayıyı 30'a çıkarmış durumda. Bu da kullanıcıları önemli bir sınırdan kurtarmış oluyor! Bu yeni özellikleri kullanabilmek için Whatsapp'in 2.17.6 beta sürümünü kullanmanız gerekiyor.

 


Anahtar Kelimeler : Uzun , zamandır , beklenen , iki , özellik , bugün , resmen , telefonlara , geldi. , Artık , arkadaşınıza , fotoğraf , gönderirken , bakın , neler , yapabileceksiniz? ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Teknoloji haberleri