Galaxy S8 Modelleri Büyüleyici

Galaxy S8 Modelleri Büyüleyici

31 Ocak 2017 15:05

Teknoloji

Sayfa Görüntüleme : 1234

Yorum Sayısı : 0
 

Galaxy S8 modellerinde de buna benzer gelişmelerin söz konusu olabilecek olduğu ancak en büyük gelişimin Galaxy S8 Pro veya Galaxy S8 Edge modellerinde yaşanacak olduğu ifade edilmekte.

Galaxy S8 modellerine dair olarak son zamanlarda yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor, özellikle akıllı telefon dünyasında sürekli olarak yaşanan yeni gelişmeler söz konusu yeni cihazlar hakkında daha fazla merak uyandırmaya devam ederken bu konuda ciddi bir kriz döneminin söz konusu olabildiği ve bu yönde yeni gelişmelerin yapılabilecek olduğu ifade ediliyor. Galaxy S8 modellerinde de buna benzer gelişmelerin söz konusu olabilecek olduğu ancak en büyük gelişimin Galaxy S8 Pro veya Galaxy S8 Edge modellerinde yaşanacak olduğu ifade edilmekte.
 
Galaxy S8 Edge Geliyor!
Galaxy S8 modellerine dair Galaxy S8 Edge ile beraber cihazın daha güçlü bir yapıda olmasının beklendiği ifade edilirken bu konuda kullanıcıların genel anlamda ciddi beklentileri olduğu ve güvenlik açısından şirket tarafından sunulacak testlere güvendikleri ifade ediliyor. Tabii bu yönde nasıl bir adım atılır bu tam olarak bilinmez ancak bu yönde atılacak olan yeni gelişmelerin ve adımların Galaxy S8 modellerinde etkisinin son derece fazla hissedilecek olduğu iddia ediliyor. Tabii yeni sızdırılan görsellerde şimdiden kullanıcıların beğenmediği en büyük durum ve yanlışlık ise genel olarak cihazın parmak izi okuyucusunun maalesef Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge modelinde arka tarafta tam kameranın yanında yer verilmesi gösteriliyor. Tabii bu durum bazı eli büyük kullanıcılar tarafından ise son derece büyük bir zevkle ve beklenti ile karşılanan bir tasarımsal durum olarak gösteriliyor.


Anahtar Kelimeler : Galaxy , S8 , modellerinde , de , buna , benzer , gelişmelerin , söz , konusu , olabilecek , olduğu , ancak , en , büyük , gelişimin , Galaxy , S8 , Pro , veya , Galaxy , S8 , Edge , modellerinde , yaşanacak , olduğu , ifade , edilmekte. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Teknoloji haberleri