Tercih Edebileceğiniz Yerli Hosting Firmaları

Tercih Edebileceğiniz Yerli Hosting Firmaları

06 Kasım 2018 16:17

Teknoloji

Sayfa Görüntüleme : 341

Yorum Sayısı : 0
 

İnternet sitesine sahip olmak istiyorsanız ilk önce bir alan adına, ardından sitenizi barındıracağınız bir hostinge sahip olmanız gerekir.

Sunucu bilgisayarları satın almak epey maliyetli olduğundan çok büyük firmalar hariç neredeyse tüm web sitesi sahipleri bu noktada hosting firmalarına aylık ya da yıllık ödeme yapmayı tercih eder. Özellikle kişisel portfolyo siteleri ya da kobi web siteleri için en uygun fiyatlı hosting hizmetleri bile yeterli gelecektir. Bu listemizde, İnternet dünyasına kişisel ya da iş odaklı web sitesini kurarak adımını atmak isteyenler için en uygun yerli hosting firmaları karşınızda.

 

Alastyr

Müşteri ilişkileri konusunda son derece özverili bir firma olan Alastyr, alanında 2002 yılından beri hizmet veriyor. Alan adı servisleri, web hosting, sunucu kiralama ve barındırma, güvenlik ve müşteri destek hizmetleri sağlayan Alastyr firması müşterilerine mesai saatleri içerisinde 5 ila 30 dakika arasında geri dönüş yapma sözü veriyor. Alan adı ve sunucu hizmetleri hariç tüm hizmetlerde 7 gün koşulsuz para iadesi imkanı sunan Alastyr’de oldukça uygun fiyatlı hosting hizmetleri sizleri bekliyor. Firmanın en uygun fiyatlı hosting hizmeti olan “Bireysel Piko Hosting” size 1 domain barındırma, 256 MB web alanı, 5 GB trafik, tek tıkla kurulum ve anında aktivasyon imkanlarını sunuyor. Bu hizmetin yıllık ücreti 6,99 dolar olarak belirlenmiş.

Ontek

12 yıldır kurumsal ve bireysel hosting hizmeti sağlayan Ontek, geliştirdiği yazılımlarla da bir çok başarılı yazılım projesine imza atmıştır. Ontek'in bunca yıldır kazandığı tecrübe, deneyim ve ekspertiz, İnternet teknolojileri konusunda uzmanlaşmasına ve bu uzmanlığı her geçen gün pekiştirmesine sebep olmuştur. Web Hosting alanında sınırsız disk ve trafik konusunda rakipsiz olna Ontek'in uygun bütçeli ve sınırsız kaynak sağlayan paketini bu linkten inceleyebilir siniz. 
 

DorukNet

Türkiye’de 25 yıldır web hosting hizmeti sunan DorukNet, tecrübeli ekibi ve 7/24 hizmet desteğiyle oldukça iddialı. Tüm web hosting planlarında 2 yıl üzeri satın alımlarda 1 yıllık web hosting hizmetini hediye eden DorukNet, yıllık 143 TL’den başlayan fiyatlar sunuyor. En uygun fiyatlı hizmetinde 5 GB disk alanı, sınırsız trafik, 25 adet e-posta adresi ve 1 adet MySQL veritabanı sunan DorukNet firmasında üst düzey çözümler de bulunuyor.

Güzel Hosting

Merkez ofisi KKKTC’de bulunan ve 2008 yılından beri hosting hizmetleri veren Güzel Hosting, son derece en uygun fiyatlı hosting paketlerini kullanıcılara sunuyor. %99 uptime garantisiyle hizmet veren Güzel Hosting, müşteri hizmeti konusunda 7/24 desteğe açık durumda. Firmanın en uygun fiyatlı hosting paketi yıllık sadece 19,90 TL ücrete sahip. Bu pakette 500 MB disk alanı, 5 GB aylık trafik, 10 adet mail ve 10 adet MySQL özellikleri öne çıkıyor.

IHS

Veri merkezi ve bulut bilişim servislerinde 1999 yılından beri hizmet veren IHS, 100.000’den fazla bireysel müşterisi ve neredeyse tüm büyük bankaların hosting hizmetleriyle geniş bir portföye sahip. Yıllık hizmet satın almalarında 2 ay bedava hizmet fırsatı sunan IHS’de en uygun fiyatlı hosting hizmeti aylık 0,99 dolar ücrete sahip. Bu hizmet paketinde 1000 MB disk alanı, 10.000 MB veri trafiği, 1 web sitesi, 5 subdomain, 10 adet e-posta, ücretsiz Anti-Spam ve ücretsiz SSL özellikleri sizlere sunuluyor. Bu pakette maalesef MySQL ya da MsSQL veritabanı bulunmuyor. Bu veritabanı hizmetlerinden birine sahip olmak istiyorsanız en azından IHS’nin aylık 1,99 dolarlık ücrete sahip Bireysel paketini satın almanız gerekiyor.

Natro

1999 yılından bu yana alan adı servisleri, web hosting, sunucu kiralama ve barındırma hizmetleri sunan Natro, İstanbul merkezli bir firma. Kullanıcılarına alan adı servisi hariç tüm hizmetlerinde 15 gün koşulsuz iade garantisi sunan Natro’da uygun fiyatlı web hosting hizmet paketleri satın alabiliyorsunuz. Aylık 0,99 dolardan başlayan fiyatlarla hosting hizmeti sunan Natro’da SSD disk alanı standart olarak dikkat çekiyor. Firmanın en uygun fiyatlı hosting hizmetinin içerisinde 1 adet web sitesi, 1 GB SSD disk alanı, 50 GB trafik, 10 adet e-posta, 512 MB RAM, 1 işlemci çekirdeği ve 1 adet MySQL veritabanı özellikleri bulunuyor.

Radore

İstanbul’da bulunan 10.000 sunucu kapasiteli üst düzey veri merkeziyle birçok büyük müşteriye hizmet veren Radore, Türkiye’deki en iddialı hosting firmaları arasında. 14 yıldır bu alanda hizmet veren, %99,99 uptime garantisine sahip olan ve 7/24 müşteri desteği sunan Radore her keseye uygun hosting paketlerine sahip. Firmanın en uygun fiyatlı web hosting hizmeti yıllık 75 TL’den başlıyor. Bu hizmetin içerisinde 2 x 1 GB disk alanı, 100 GB aylık trafik, 100 adet e-posta ve 2 adet sınırsız MySQL veritabanı yer alıyor.

Turhost

2004 yılından beri bireysel ve kurumsal İnternet hizmetleriyle piyasada olan Turhost, güçlü teknik altyapısıyla iddialı hosting firmaları içinde. Sistemlerinden memnun kalmadığınız takdirde 5 gün içerisinde ücret iadesi imkanı sunan Turhost’ta web hosting paketleri aylık 0,56 dolardan başlıyor. En uygun fiyatlı hizmet paketinde 1 domain, 1 GB RAM, 1 işlemci çekirdeği, 1 GB depolama alanı, 10 GB trafik, 10 e-posta ve 1 MySQL veritabanı sunan Turhost, İnternet dünyasına uygun fiyatla adım atmak için ideal seçeneklerden biri.

Vargonen

19 yıldır sektörde bulunan ve kesintisiz hosting hizmeti konusunda iddialı firmalar arasında yer alan Vargonen, uygun hosting arayışında olanların göz atması gereken firmalardan biri. Ücretsiz yedekleme hizmeti ve ücretsiz hosting taşıma desteğini kullanıcılara sunan Vargonen’de en uygun fiyatlı hizmet paketi aylık 0,99 dolar ücrete sahip. Bu paketin içerisinde 2 adet web sitesi barındırma, 2 adet Subdomain, 1 GB SSDK disk alanı, 50 GB trafik, 20 adet e-posta hesabı, 1 işlemci çekirdeği, 2 adet MySQL veritabanı ve 1 gün ücretsiz yedekleme özellikleri bulunuyor.

Veridyen

İzmir temelli genç bir firma olan Veridyen, 2016 yılının Şubat ayından beri hosting piyasasında yer alıyor. 1 yıllık ve 2 yıllık alımlarda aylık %17’ye varan indirim sunan Veridyen son derece uygun fiyatlı yıllık paket seçenekleriyle dikkat çekiyor. Ekonomik web hosting kategorisi altında bulunan Mini paketini yıllık 19,99 TL’ye sunan Veridyen firması, bu pakette 256 MB disk alanı, 5 GB aylık trafik, 1 e-posta hesabı, 1 veritabanı, 50.000 dosya limiti ve %10 işlemci limiti veriyor. Çok uygun fiyatla İnternet sitesi kurmak isteyenler için tercih edilebilecek seçenekler arasında bulunan Veridyen, sunucularında SSD disk kullanıyor.


Anahtar Kelimeler : İnternet , sitesine , sahip , olmak , istiyorsanız , ilk , önce , bir , alan , adına , , ardından , sitenizi , barındıracağınız , bir , hostinge , sahip , olmanız , gerekir. , ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Teknoloji haberleri