Eşinden Dayak Yiyen Yaşlı Adam Öldü!

Eşinden Dayak Yiyen Yaşlı Adam Öldü!

06 Ekim 2017 15:00

Yaşam

Sayfa Görüntüleme : 369

Yorum Sayısı : 0
 

Evde kanepeden düştü iddiasıyla hastaneye kaldırılan yaşlı adam kendine geldiğinde de polise "Eşim dövdü" deyip öldü.

Diyarbakır'da, evde kanepeden düştü iddiasıyla hastaneye kaldırılarak yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan 69 yaşındaki  Aydın Uluk, kendine gelince polise, kanepeden düşmediğini eşinin kendisini dövdüğünü söyledi. Daha sonra tekrar durumu ağırlaşıp kaybeden Uluk'un yakınları, ölümünden sorumlu tuttukları yengeleri Y.U. hakkında suç duyurusunda bulundu.  
 
Hastanede tedavisi devam eden  Aydın Uluk, 10 gün sonra kendine gelip konuşmaya başlayınca, eşinin kendisini dövdüğünü ve kanepeden düşmediğini söyledi, doktorlar da durumu hastane polisine bildirdi.
 
Uluk verdiği ifadede, şöyle dedi: "Yaklaşık 13-14 gün önce yukarıda belirtmiş olduğum adresimde bulunduğum esnada resmi nikahlı eşim olan Y.U., ben yatağımda yatarken küçük kızım Sultan Ulak'a bağırdığını fark ettim. Ne olduğunu sordum eşim bir odada bana saldırdı ve vücudumun çeşitli yerlerine vurmaya başladı. Yataktan yere düştüm, yerde de bana vurmaya devam etti. Ayak tırnaklarımdan baş parmak tırnağımı kırdı. Ben yaşlıyım ve Hepatit B hastalığım var. Bu yüzden de günün büyük çoğunluğu halsizimdir. Eşim bana vururken de kendimi koruyamadım. Kız kardeşim ambulansla beraber gelerek beni hastaneye kaldırmamı sağlamış. Beni darp eden eşimden davacı ve şikayetçiyim."
Hastanede polise verdiği ifadeden sonra darp raporu verilen  Aydın Uluk'un durumunun kötüleşmesi sonucu yoğun bakım servisine alındı ve yapılan tüm müdahalelere geçtiğimiz  Çarşamba günü yaşamını yitirdi. 
 
 
 


Anahtar Kelimeler : Evde , kanepeden , düştü , iddiasıyla , hastaneye , kaldırılan , yaşlı , adam , , kendine , geldiğinde , de , polise , "Eşim , dövdü" , deyip , öldü. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Yaşam haberleri