Hala Denize Girilebiliyor Burası Türkiye'nin...

Hala Denize Girilebiliyor Burası Türkiye'nin...

12 Kasım 2018 17:33

Yaşam

Sayfa Görüntüleme : 275

Yorum Sayısı : 0
 

Türkiye’nin birçok bölgesinde soğuk hava etkisini gösterirken, Ege bölgesinde ise sarı yaz yaşanmaya devam ediyor.

Sıcaklıkların hala mevsim normalleri üzerinde seyrettiği Bodrum'da güneşin keyfini çıkaran tatilciler mayolarıyla plajdaki yerini aldı. Şezlonglarda sere serpe güneşlenen turistler sıcak havaları özleyenleri imrendirdi.
 
 
Baraj ve göllerin kuruması kadar sıcaklıklardaki değişimi gözler önüne seren bir başka görüntü de Bodrum'dan geldi. Tatil sezonunun kapanmadığı Bodrum'da sıcak havanın tadını çıkaran turistler şezlonglarda güneşlenip, denizin keyfini çıkardı.
 
Türkiye’nin birçok şehri soğuk havanın etkisi altına girerken, Bodrum’da yazdan kalma günler yaşanıyor. Sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar ise sahil kenarlarına giderek Kasım ayında deniz keyfi yaşadı.
 
Turizmin gözbebeği olan Bodrum’da sıcak havayı fırsat bilen az sayıda turist ve vatandaşlar dünyaca ünlü Kumbahçe ve Paşatarlası plajında denize girerek güneşlendi.
 
Kasım ayının ortasında denize giren vatandaşlar yazdan kalma günler yaşadı. Hava sıcaklığının 27 derece olduğu deniz suyu sıcaklığının ise 24 derece olduğu ilçede bazı vatandaşlar ise sahil kenarlarında bulunan kafeteryalarda zaman geçirdi.


Anahtar Kelimeler : Türkiye’nin , birçok , bölgesinde , soğuk , hava , etkisini , gösterirken , , Ege , bölgesinde , ise , sarı , yaz , yaşanmaya , devam , ediyor. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Yaşam haberleri