İç Çamaşırı Sapığı Gizli Kameraya böyle Yakalandı VİDEO HABER

İç Çamaşırı Sapığı Gizli Kameraya böyle Yakalandı VİDEO HABER

23 Kasım 2018 13:56

Yaşam

Sayfa Görüntüleme : 572

Yorum Sayısı : 0
 

45 yaşındaki kadın tatile çıktığı sırada komşusuna evinin anahtarını verdi. Anahtarı gizlice çoğaltan sapık, komşusunun iç çamaşırlarına dokundu.

İngiltere' de Sharon, çifti geçen sene tatile gittiklerinde evlerinin yedek anahtarını komşusu Steven'e verdi. Sapık komşu, daha sonra bu anahtarların aynısını çıkarttırıp Sharon'ların evine gizliden girmeye başladı.
 
Evli çift, evde olmadıkları sırada evine birilerinin girdiğinden şüphelenip evinin tüm odalarına gizli kamera yerleştirdi. Daha sonra kamera görüntülerine bakan çift,evlerine giren sapığın komşusu 49 yaşındaki Steve Gill'in olduğunu gördü.
 
Görüntülerde Steven'in komşunun evine gizliden girip çekmeceden kadının iç çamaşırlarını çaldığı görüldü. Mahkemede suçlamaları kabul eden Stev, para cezası ve kamu yararına çalışma cezası verildi.
 
 


Anahtar Kelimeler : 45 , yaşındaki , kadın , tatile , çıktığı , sırada , komşusuna , evinin , anahtarını , verdi. , Anahtarı , gizlice , çoğaltan , sapık , , komşusunun , , çamaşırlarına , dokundu. ,Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Yaşam haberleri