Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde en iyi dizi ödülüne ters köşe!

49. Kez düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu! Pek çok dalda ödüller verildi! Detaylar haberimizde.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde en iyi dizi ödülüne ters köşe!

Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde en çok konuşulanlar arasına giren Cem Davran'ın Cumhuriyet konuşması büyük ilgi gördü. En iyi çocuk ödülüne sahip olan Ada Erman'ın ise Gazze savaşı hakkında yaptığı duygu dolu konuşma büyük beğeni topladı.

ALTIN KELEBEKLER SAHİPLERİNİ BULDU

Zorlu performans merkezinde gerçekleştirilen ödül töreninin sunuculuğunu Çağla Şikel ve Cem Davran üstlendi. Norm Ender, Parla marşını Yüzüncü yıl için sahnede seslendirdi. Sunucu Cem Davran;"Bu sözleri söylemeden geceyi sonlandırmak istemedin. Başta Cumhuriyeti Atatürk ve silah arkadaşlarına borçluyuz. Onları özlem ve saygı ile anıyoruz." İşte o ödüller ve sahipleri:

En İyi Kadın Oyuncu - Pınar DENİZ ( YARGI - KANAL D ) - Ödülünü Perihan Savaş’ın aracılığıyla aldı.

En İyi Erkek Oyuncu - Salih BADEMCİ ( DİLEK TAŞI - KANAL D - KULÜP / TERZİ - NETFLIX) - Salih Bademci'ye Ödülünü Perihan Savaş verdi.

En İyi Dizi - YALI ÇAPKINI ( STAR TV ) Ekibe ödülü'nü Perihan Savaş teslim etti.

En İyi Dizi Çifti - Serenay SARIKAYA & Kıvanç TATLITUĞ ( AİLE- SHOW TV ) Ödüllerini Nebahat Çehre'den aldılar.

Pantene Yıldızı Parlayanlar - Özge Yağız, Sıla Türkoğlu, Simay Barlas ve Caner Topçu Ödülü'nü P&G Türkiye Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu’nun elinden aldı.

Başarı Ödülü - YARGI DİZİSİ (KANAL D) Ekibe ödülü Hürriyet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Arif Dizdaroğlu teslim etti.

En İyi Çocuk Oyuncu - Ada ERMA ( KULÜP - NETFLIX ) Ada Erma’na ödülü Rana Denizer takdim etti.

En iyi Romantik Komedi Dizisi Kadın- Hafsanur SANCAKTUTAN ( YA ÇOK SEVERSEN- KANAL D ) / Hafsanur Sancaktutan’a ödülü oyuncu Melis Sezen verdi.

En İyi Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu - Kerem BÜRSİN ( YA ÇOK SEVERSEN - KANAL D ) Kerem Bürsin ödülünü Melis Sezen araclığı ile aldı.

En İyi Romantik Komedi - YA ÇOK SEVERSEN ( KANAL D ) Ekip ödülü Melis Sezen araclığı ile aldı.

En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu - ECEM ERKEK ( GÜZEL GÜNLER - SHOW TV ) Ödülünü Nihat Odabaşı takdim etti.

En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu - Çağlar ÇORUMLU ( AYAK İŞLERİ - GAİN ) Çağlar Çorumlu'ya ödülünü Nihat Odabaşı verdi.

En İyi Komedi Dizisi - GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW ( SHOW TV ) Güldür Güldür ekibine ödüllerini Nihat Odabaşı verdi.

Altın Kelebekler Sahiplerini Buldu

Yaşam Boyu Başarı Ödülü- Nükhet DURU / Nükhet Duru'ya ödülünü P&G Türkiye Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu takdim etti.

En İyi Arabesk Fantezi Müzik Kadın Şarkıcı - Derya BEDAVACI / Derya Bedavacı, ödülünü Demirören Medya Ticari Grup Başkanı Emrah Kurtoğlu'nun elinden aldı.

En İyi Arabesk Fantezi Müzik Erkek Şarkıcı - Hakan ALTUN / Hakan Altun, ödülünü Demirören Medya Ticari Grup Başkanı Emrah Kurtoğlu'nun elinden aldı.

En İyi Kadın Şarkıcı – Melike ŞAHİN / En İyi Şarkıcı Ödülü’nün sahibi olan Melike Şahin’e ödülünü Şevval Sam verdi.

En İyi Erkek Şarkıcı - Edis / En İyi Erkek Şarkıcı Ödülü’nün sahibi Edis oldu. Edis, ödülünü Şevval Sam’ın elinden aldı.

En İyi Rapçi / En İyi Rapçi Ödülü’nün sahibi Blok3 oldu. Ödülü Şevval Sam verdi.

En İyi Spor Programı - BEIN SÜPER LİG / En İyi Spor Programı Ödülü, Bein Süper Lig’e gitti. Ödülü Eser Yenenler verdi.

En İyi Yarışma - MASTERCHEF TÜRKİYE ( TV8 ) / En İyi Yarışma Programı Masterchef Türkiye oldu. Ödülü Yağmur Tanrısevsin verdi.

En İyi Gündüz Programı Kuşağı- ESRA EROL'DA ( ATV ) / En İyi Gündüz Kuşağı Programı Ödülü Esra Erol’un oldu. Erol, ödülünü İzzet Öz’ün elinden aldı.

En İyi Kadın Oyuncu- Müge ANLI ( MÜGE ANLI İLE TATLI SERT - ATV ) – En İyi Kadın Sunucu Ödülü’nün sahibi Müge Anlı oldu. İzzet Öz ödülü ATV programlar müdürüne verdi.

En İyi Erkek Sunucu - Kenan İMİRZALIOĞLU( KİM MİLYONER OLMAK İSTER - ATV )

Azerbaycan'ın Parlayan Yıldızı - Necibe AHMEDİ / Azerbaycan’ın Parlayan Yıldızı Ödülü, Necibe Ahmedi’nin oldu. Ödülü Anar Ağakişiyev takdim etti.

Azerbaycan'ın Parlayan Yıldızı - Kemale PİRİYEVA / Azerbaycan’ın Parlayan Yıldızı Ödülü, Kemale Piriyeva’nın oldu. Ödülü Anar Ağakişiyev takdim etti.

En İyi Şarkı - PİŞMAN DEĞİLİM ( SEMİCENK & DOĞU SWAG ) / ‘Pişman Değilim’ ile En İyi Şarkı Ödülü’nün sahibi olan Semicenk ve Doğu Swag ödüllerini Metin Özülkü’nün elinden aldılar.

En İyi Yönetmen - KETCHE - Hakan KIRVAVAÇ ( KIZILCIK ŞERBETİ - SHOW TV ) / En İyi Yönetmen Ödülü, Ketche’nin oldu. Ödülü Şükrü Avşar verdi.

En İyi Senarist - Melis CİVELEK & Zeynep GÜR ( KIZILCIK ŞERBETİ - SHOW TV) – En İyi Senarist Ödülü, Kızılcık Şerbeti dizisi ile Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün oldu. Ödülü Şükrü Avşar verdi.

En İyi İnternet Dizisi - KULÜP ( NETFLIX ) / En İyi İnternet Dizisi Ödülü, Kulüp dizisinin oldu. Ödülü, Şükrü Avşar verdi.

En İyi Magazin Programı - MÜGE VE GÜLŞEN'LE 2. SAYFA ( TV8 ) / Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel’e ödüllerini Ömür Gedik, Savaş Özbey ve Orkun Ün verdi.

En İyi Infulencer / YOUTUBER - BERFU YENENLER / Berfu Yenenler ödülünü Yasemin Baştan’ın elinden aldı.

En İyi Dijital İçerik – Hasan Can KAYA - (KONUŞANLAR) / Konuşanlar ekibine ödülü Yasemin Baştan verdi.

En İyi Müzik Grubu– MADRİGAL / En İyi Müzik Grubu Ödülü’nün sahibi olan Madrigal’e ödülü Metin Özülkü verdi.